Mert Gayrimenkul Ticaret Ortaklığı
Mert Gayrimenkul Ticaret Ortaklığı

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Mert Gayrimenkul Ticaret Ortaklığı Mert Gayrimenkul Ticaret Ortaklığı

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız hakkında fikir, Sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

MERT TİCARET YATIRIM ORTAKLIĞI (Albax Trade)  ünvanıyla Kayseri de 2017 yılında kurmuş olduğumuz firmamız;

Tüketim ürünleri, Danışmanlık, Mobilya imalatı, İnşaat ve Muhtelif ürünlerin toptan alım ve satımında faaliyet göstermekte olup, güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinmiştir.

Bugüne kadar faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde; ticari ilişkilerindeki iş ahlakı, ticari etik değerlere bağlılığı temelinde kazandığı müşteri memnuniyeti ile takdir toplamıştır.

Bunun yanında ek olarak ,farklı faaliyet alanlarında da hareket ederek yeni  gelir alanları oluşturarak istihdamı artırmak.

Müşterilerine, değişen gereksinimlerine uygun kendilerine özgü hizmet anlayışıyla, daima müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak hizmet etmek ve  Sektörlerde ihtiyaçlara binayen hizmet vermek. Yenilikçi yatırım alanları ve Ürünleri Sunmayı hedef Edinmek

Gücümüz: Birlikten kuvvet doğar", "İnce ipler birleşince kopmaz bir halat olur", ilkeleriyle omuz omuza el ele verip, "kazan kazandır" düsturuyla hareket ettiğimiz için geliyor.